Aranżacja pomieszczeń użyteczności publicznej


W odróżnieniu od wyposażenia mieszkania, aranżacja budynków użyteczności publicznej wymaga zamontowania zupełnie innego typu drzwi.

W kwestii domów dominują zwłaszcza drzwi drewniane, w przypadku pozostałych budynków z kolei popularne są drzwi aluminiowe. Drzwi aluminiowe są bardzo uniwersalnymi akcesoriami, do tego modnymi i nowoczesnymi. Wyprodukowane według najwyższych standardów idealnie sprawdzają się w praktycznie każdym rodzaju budynku.
Do głównych zalet drzwi aluminiowych można zaliczyć fakt, że są one bardzo odporne na uszkodzenia, a także solidnie wykonane i przez to trwałe. Możliwy jest także dość szeroki zakres ich wyboru. Oznacza to więc w praktyce, że wedle życzenia możemy zdecydować się na drzwi aluminiowe automatyczne bądź przesuwne, z tak zwaną szczotką lub progiem, osadzone na zawiasach wrębowych, jedno lub dwuskrzydłowe.
Ich jednolita struktura oraz prostota pozwalają na bardzo łatwe doprowadzenie ich do czystości. Możliwa jest także duża różnorodność jeśli chodzi o kolorystykę. Oznacza to więc, że niekoniecznie musimy montować drzwi aluminiowe w odcieniu standardowym czyli białym, ale możemy dokonać specjalnego zamówienia i wybrać zupełnie inną tonację.